3 Mart 2013 Pazar

türk erkeği...

Ayşeyi sevip, yaseminle birlikte olan ama fatmayı unutamayan, İreme yavşayıp, cemileyle yatan birde Özlemi isteyen türk erkeği nbr canım ?


Nekadar haklı bir söz değilmi kızlar nedir bu türk erkeğinin doyumsuzluğu arkadaş.Hem benimle ol ama benide sıkma.Olduu canım.Seni istiyorum tosbaga diyor sonraa ?? EEee şey benden ıyı bir sevgili olmaz eş hiç olmaz.Bak ben sana dürüstüm seni kandırabilirdim ama kandırmıyorumda vay anasını ne kadar dürüstsün sen öylee alkışşşş.


Son zamanlarda aynı laflar ama adamlar değişiyor ve ben zaten zor bir dönemdeyim hepden tiksiniyorum.Türk erkeği neden böyle yokmu bunların  normal olanları adam gibi olanları...

10 yorum:

 1. Yok canım. :) Olanı da varsa bu tarafta değil, hem sen bu aralar hiç takılma onlarla takıl keyfine göre gez toz ama sakın ihtiyacın var sanma. Cunku yok bizim size sizin bize ihtiyacimiz yok bezelye. Yaz bunu bir yere:)

  YanıtlaSil
 2. Hem bu arada kadın blogu diyorsunuz ilk mesaji bir bezelye yazıyor hemde kurtlu bezelye:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim ihtitacım yok ama onlar köpek balığı gibi üşüşüyor sanki, etrafıma ama ben yara bandı aramıyorum kendime keza şu ara hiç zamanı değil.


   Bizim kızlar senin yazılarını okusa sanırım böyle düşünmezler :) hoşgeldiniz efenim sanırım ilk yorum yapan erkek ünvanınıda almış oldunuz :))

   Sil
 3. Herkesi aynı kategoriye koymuyorum ama bir ara benim de çevremde böyle bir tip vardı. İyi de tiyatrocu olmuş bunlar. Gerekli olduğunda ağlıyorlar bile. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. OWW O DERECE YANİ BAK BANA DENK GELMEDİ O :)

   Sil
 4. benden sevgili olmaz, eş olmaz diyen zaten adam olmamış bulunmaz hint kumaşımıymış o koy g.t.ne diyorum açıkça.
  (adsızlar tenhada sıkıştıracak beni bu gidişle lan dedin koy dedin g.t.ne dedin)
  ama haketmedi şimdi etti işte etti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. seviyorum seni umayım bir tanesin sen ne kadarda doğru yazmışsın kesinlikle katılıyorum sana.fazlasıyla hak ediyorlar bakma ben yazamadım :))

   Sil
 5. cok yalan soyluyorlar ya sankı aptalız ya yabancıyım ben basıma ne geldıgını hala ınanmıyorm

  YanıtlaSil
 6. "Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır" Nietzsche ;)

  YanıtlaSil
 7. hep öyledir zaten :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

... BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK ... Template by Ipietoon Cute Blog Design and Waterpark Gambang